Za polecenie - 50% zniżki na czesne

2024-02-20
Rekomendując nasz żłobek zarówno Państwo jak dołączająca do nas Nowa Rodzina zyskujecie 50% zniżki na czesne w pierwszym miesiącu.

Grupa przedszkolna dla najmłodszych z Ukrainy

2022-03-17
Od przyszłego tygodnia w Pogodnym Centrum Montessori PoCeMon rusza grupa przedszkolna (dzieci w wieku 3-5 lat) stworzona dla najmłodszych z Ukrainy, które z powodu wojny musiały opuścić swój kraj.

Opiekunka w żłobku

2022-01-21
Żłobek Montessori PoCeMon w Pruszkowie zatrudni ciepłą, sympatyczną, kochającą dzieci osobę na stanowisko opiekuna grupy żłobkowej.

Nauczyciel przedszkola

2022-01-21
Pogodne Centrum Montessori PoCeMon w Pruszkowie zatrudni ciepłą, sympatyczną, kochającą dzieci osobę na stanowisko nauczyciel przedszkola.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej metodą Marii Montessori

2022-01-21
Pogodne Centrum Montessori PoCeMon w Pruszkowie zatrudni ciepłą, sympatyczną, kochającą dzieci osobę na stanowisko nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z możliwością rozwoju i objęcia stanowiska kierowniczego.