O nas

Witamy serdecznie na stronie naszego przedszkola. Jest nam niezmiernie miło, że Państwo tutaj trafiliście. Pogodne Przedszkole Montessori istnieje od sierpnia 2015 roku. Powstało dlatego, iż razem z mężem nie mogliśmy znaleźć placówki dla naszego trzyletniego wówczas syna. Montessori było nam bliskie już od jego narodzin, gdyż pozwalało  dziecku na harmonijny rozwój w jego własnym tempie. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każde dziecko nauczy się wielu praktycznych rzeczy, nawiąże relacje z innymi dziećmi, odkryje swoje zainteresowania i pogłębi pasje.

Myślę, że nam się to udało, gdyż dzieciaki, które przyjęliśmy  do przedszkola kończą  zerówkę i idą do szkoły. Są ciekawe świata, mają poczucie własnej wartości. Są zainteresowane nauką i dalszym zdobywaniem wiedzy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym przedszkolem.  Jesteśmy placówką niepubliczną. Pracujemy 12 miesięcy w roku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-17.30.

Agnieszka i Piotr Góralczykowie

Nasza lokalizacja