Witamy serdecznie na stronie naszego przedszkola.

Pogodne Przedszkole istnieje od roku 2021, ale jego historia sięga roku 2015, kiedy zostało założone Pogodne Przedszkole Montessori. Jak już Państwo zauważyliście, zmieniła się nazwa placówki, a co się z tym wiąże charakter naszego przedszkola.

Jesteśmy małżeństwem, związanym od 12 lat z pracą w edukacji. W pracy z dziećmi łączymy swoje umiejętności i doświadczenie w pracy jako pedagog specjalny oraz nauczyciel muzyki i rytmiki. Od jakiegoś czasu myśleliśmy o własnym przedszkolu, ponieważ chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym dzieci nie tylko będą mogły się uczyć i bawić, ale również realizować się artystycznie – takie właśnie będzie Pogodne Przedszkole.

Prowadzone w tym miejscu zajęcia będą miały charakter artystyczny, aby dzieci poprzez kontakt ze sztuką mogły w sposób harmonijny się rozwijać, pobudzać wyobraźnię do twórczego myślenia, wyrażać swoje emocje, a być może odnaleźć nawet swoje ukryte talenty.

Zaprosiliśmy do współpracy pedagogów, muzyków, tancerzy z doświadczeniem, dorobkiem artystycznym oraz sukcesami pedagogicznymi. Nasza kadra składa się z osób, które kochają swoją pracę i z pasją dzielą się swoimi umiejętnościami ze swoimi wychowankami.

Jesteśmy placówką niepubliczną, która częściowo działa na zasadach przedszkola publicznego. Poza tym, że przyjmujemy dzieci za pośrednictwem umowy z naszym miastem, to w przedszkolu są również dostępne miejsca komercyjne. Szczegóły na ten temat można znaleźć w zakładce „Oferta”, gdzie przedstawione są informacje dotyczące czesnego.

Przedszkole otwarte jest dla Państwa i Waszych dzieci 12 miesięcy w roku. Na miejscu jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00.

Marta i Krzysztof Marciniak

Nasza lokalizacja